פתרונות התוכנה החכמים שלנו

  • FronTask - מערכת תוכנה מתקדמת עבור ניהול משימות, קשרי לקוחות, מידע ארגוני ותהליכים עסקיים: הפיתרון שלנו לבעיית הניהול והמעקב אחרי משימות, קשרי לקוחות ומידע אירגוני. FronTask תאפשר לכם לשמור ולנהל את כל המשימות והמידע הקשור ללקוחות, לספקים ולעובדים בארגון, באופן גמיש וחסר תקדים, להפטר מהניירת ולוודא ששום דבר לא נופל "בין הכיסאות", תוך שיפור יעילות העבודה בעסק שלכם וחיסכון בעלויות כח אדם.

  • מערכות תוכנה מותאמות אישית בסביבת האינטרנט: פיתוח ייחודי של תוכנות, ומערכות לניהול מידע ארגוני, בהתאם לצרכי הלקוח ובאופן יעיל ידידותי ואופטימאלי כך שהמשתמשים בתוכנה יוכלו להתמקד בליבת העשייה. הטמעה מהירה והדרכת צוות העובדים בתפעול המערכת. תמיכה במערכת והכנסת שינויים מעת לעת בהתאם לצרכים המשתנים ולחידושים בתחום.

  • קידום אתרים במנועי חיפוש: בסביבה העסקית האינטרנטית כיום קיימת קשת רחבה של חברות דומות המתחרות על אותו פלח שוק. על מנת לממש את פוטנציאל החברה ולהעצים אותו, חשוב להיות בקדמת הבמה. לנו יש את הניסיון והכישורים המתאימים כדי לבצע עבורכם את הפיתוחים וההתאמות הנדרשים כדי לקדם את החברה אל חזית סביבת האינטרנט הדינאמית. פעולה נכונה בתחום זה, יש בכוחה למנף את החברה ולהוביל אותה להצלחה ולשגשוג.

  • ייעוץ וליווי פרויקטים: ייעוץ אמין ויעיל, ליווי והכוונת תהליכי הפרויקט לצמיחה בכיוון היעדים שהוצבו תוך ניצול כל המשאבים שהוקצו באופן מיטבי להצלחתו של הפרויקט. אנו ניתן לכם את הכלים למימוש הפוטנציאל של מרכיבי הפרויקט ולמשיכת הפרויקט קדימה.

  • הנעה והשלמה של פרוייקטים: האם פרוייקט התוכנה שלך תקוע מסיבה כלשהי? אין מספיק כח אדם להשלים את הפרוייקט? נתקלת בקשיים טכניים? אנחנו כאן בשבילך. מיטב המומחים שלנו ייתגייסו לעזרתך על מנת להבין את מהות הקשיים ולסייע להנעה מחודשת של הפרוייקט, עד להשלמתו המלאה, לשביעות רצון כולם. אנו נעבוד עבורך, בחזית הפרוייקט או כקבלני משנה, תוך שמירת על רמת גמישות מירבית ומקצוענות ללא פשרות.

  • מיקור חוץ (אאוטסורסינג) של אנשי פיתוח: המשאב האנושי הינו הבסיס להצלחתך העסקית. אנו נאתר באופן ממוקד כוח אדם ייחודי בעל היכולות המתאימות לצרכי הלקוח ולהשגת היעדים. הקצאת מתכנתים ומהנדסי פיתוח מן השורה הראשונה בהתאמה מיטבית למטרות הפיתוח ולפרקי הזמן הדרושים. כחלק מהשירות, החברה מספקת תמיכה לאנשי המקצוע לאורך כל תקופת ההעסקה ונמצאת בקשר מתמיד ובמעקב אחר התקדמות התהליכים והתפוקה של כוח האדם למול התוכנית ולוח הזמנים.


  • צרו איתנו קשר עכשיו, ונשמח לספר לכם עוד